top of page

BURTOLAB Balıkesir Aromaterapi Festivalinin 4.'süne katıldı.

6-9 Temmuz 2023 Tarihlerinde gerçekleşen festival 6 Temmuz akşamı saat 21.00’ da sayın Balıkesir valisi Hasan Şıldak, Balıkesir Büyükşehir Başkanı Yücel Yılmaz, Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel ve yanlarındaki heyet ile açılışı yaptılar ve standımızı ziyaret ederek faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi aldılar. 4 günlük festival süresince laboratuvarımızın standına yaklaşık 1000 kişi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretçiler arasında Dr. Ender Saraç, GMKA Genel Sekreteri Abdullah Güç ve BAÇEM Müdürü Nazım Tanrıkulu vardı.


Festival süresince laboratuvarımızın tanıtımı ve güvenilir gıdaya yönelik yapılan analizler ve kapsamları ile ilgili bilgilendirmeler, Burhaniye Zeytinyağı coğrafi işareti ve zeytinyağında farkındalık eğitimleri yapıldı. Bu çalışmalara yaklaşık 600 ziyaretçi katılım sağladı. Bunların içerisinden de 60 ziyaretçimiz düzenlemiş olduğumuz çekilişimize katıldı. Şanslı ziyaretçilerimizden 4 kişiye hediyeleri yapılan törenle teslim edildi.


Festivalin son günü Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Serkan Akça tarafından laboratuvarımızın festivale katılım sağlamış olmasından dolayı katılım sertifikası törenle takdim edildi.14 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page