top of page

Yunanistan Midilli Ticaret Odası heyeti Burhaniye Ticaret Odası’na Bir Ziyaret Gerçekleştirdi

14.07.2023 tarihinde Midilli ve Kuzey Ege adalarını temsilen Midilli Ticaret Odası Başkanı Sn. Evangelos Myrsinias, Başkan yardımcıları, Sn. Panogiotis Tatakis ve Sn. Paraskevas Frantzeskos ile İş danışmanı Sn. Konstantinos Sotirakis Burhaniye Ticaret Odası’na ziyarette bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aysel, yönetim kurulu başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimizden oluşan BTO heyeti Midilli Ticaret Odası’ndan gelen misafirleri ağırladı.

İki bölge arasındaki ticareti geliştirmek, bazı sektörel ürünlerin ticaretinde kolaylık sağlamak, sorunsuz bir ticari altyapı oluşturabilmek amacıyla gerçekleşen toplantı başkanımızın başta Balıkesir ve Çanakkale olmak üzere tüm Türkiye ve Dünya’ya hizmet verebilecek kapasitede ve yeterlilikte olan Burhaniye Ticaret Odası Özel Gıda Kontrol Laboratuvarını anlatmasıyla devam etti.

Görüşmeler sonucu Midilli Ticaret Odası heyeti laboratuvar biriminin çalışma ve analiz alanlarını gezerek detaylı bilgi aldı. Yapılan analizlerin kalitesi ve dünya çapındaki geçerliliği hakkında laboratuvar görevlimiz tarafından bilgilendirme yapıldı.

Midilli Ticaret Odası başkanı laboratuvardan çok etkilendiğini belirtirken, makine ve ekipmanların çok donanımlı olduğunu, ticaret odamız ve bölge için ciddi bir kazanım ve gurur kaynağı olduğunu ifade etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aysel tarafından bölgemize özel ürünlerin bulunduğu hediyelik eşyaların takdimi ardından hatıra fotoğrafı çekilerek toplantı sona erdi.17 görüntüleme0 yorum

Opmerkingen


bottom of page